directie@obs-regenboog.nl 0342 - 472 300 Route

Juf of meester voor onze groep 7/8 gezocht!

Op obs de Regenboog in Voorthuizen krijgen de leerlingen toekomstgericht onderwijs. Dat is modern, eigentijds onderwijs. De Regenboog leerling is blij om naar school te gaan, heeft plezier in de lessen en de omgang met elkaar. Het team van de Regenboog vindt kwalitatief goed onderwijs erg belangrijk en daar werken we dagelijks aan. Op onze school groeien de leerlingen door te leren doen, te zien en mee te maken. De Regenboog in Voorthuizen is de school waar je leert wie jij kunt zijn. 

De school heeft rond de 90 leerlingen en 4 combinatiegroepen. Er wordt volgens het directe instructiemodel (EDI) lesgegeven. Er wordt gewerkt met de methode STAAL voor taal en spelling. Rekenen doen we via Snappet en begrijpend lezen doen we met behulp van Nieuwsbegrip. 

We zoeken een bevoegd groepsleerkracht voor groep 7/8 voor twee dagen per week (WTF 0,425). 

Voor vragen kunt u contact opnemen met Anja Luitjes 06-57658786. 

Of per mail directie@obs-regenboog.nl